PC DÜNYAM 1 YAŞINDA

Evet sayın okurlarım PC DÜNYAM 1 yaşına geldi sizlere biraz hikayemizden bahsedeyim. Blogumuz nasıl kuruldu ne amaçla kuruldu sizlere biraz bahsedeyim. Biliyorsunuz üniversite öğrencisiyim. Blog kurmam aslında bir ödev idi ama sonrasında bu ödevlikten çıktı ve benim ilgimi çekti daha önceleri biliyordum blogu ama bu ödevden sonra araştırdım ve baktım ortam güzel ve gelişmekte, alanım bilgisayar olduğu için teknoloji ve bilgisayar blogu kurmaya karar verdim.Bu arada Sayın hocama da teşekkür ediyorum bizleri böyle bir şeye yönlendirdiği için.

İsim bulma aşaması hele en zoru idi düşündüm düşündüm bulamıyorum aniden aklıma bir isim geldi ve “PC DOKTORUM” yaptım bu isim gerçekten çok hoşuma gitti ve kısa sürede tuttu tabi elimde patladı araştırmadan isim koyarsanız sonu hiç iyi olmuyor neyse “PC DOKTORUM” isminin telif hakkı varmış ve bun bana bildirildi ben de mecburen isim değiştimek zorunda kaldım yine bir telaş içerisinde isim ararken arkadaşımın yardımı ile “PC DÜNYAM” ismini bulduk ve yaklaşık 5 aydır bu isimle sizlerle paylaşımda bulunmaktayım.

İşte böyle bizim hikayemiz :). Sizlere her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımız devam etmekte bir ara temamızda sıkıntılar oluştu ama aradğımı temayı sonunda buldum şimdi ise sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına bir forum’a ihtiyaç duymaktayım yakın zamanda onu da gerçekleştireceğimden emin olabilirsiniz. Eğer sizlerinde önerileri olursa mutlaka bize iletin ki sizlere yardımcı olalım. Sizlerede mutlu,huzurlu ve Pc Dünyam’lı bir yıl diliyorum.
Her şey için teşekkürler…
 
KEMAL BİLİR

Kemal Bilir Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir