Turkcell Farkı İle Samsung Galaxy Note 3 Neo

Evet sevgili okurlarım sizlere Samsung Galaxy Note 3 Neo’dan bahsetmek istiyorum Note serisinin son modeli olan Neo Turkcell farkı ile satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Sizlere cihazın özelliklerinden bahsetmek istiyorum; 5.5 inçlik bir AMOLED ekranı olan Neo’nun en dikkat çeken özelliği işlemcisi 1.7 Ghz çift çekirdek + 1.3 Ghz dört çekirdekli 2 adet işlemcisi bulunmakta bu pek sık rastlamadığımız bir özellik, Ram 2 Gb, İşletim Sistemi İse Android Jelly Bean v4.3.
Boyutlarından bahsedecek olursak eğer Boy 148,4 mm Genişlik77,4 mm Kalınlık 8,6 mm Ağırlık 162,5 gr.
Dahili hafızası 16 Gb ve 64 Gb’a kadar arttırabiliyoruz. Arka Kamerası 8 MP, Ön kamerası 2MP AutoFocus ve Flash özellikleri ile bizlere harika bir görüntü yakalama imkanı veriyor. Cihaz ayrıca 5.nesil WiFi, Bluetooth 4.0, 3100mAh gücünde batarya şeklinde özelliklere sahip.
Yazılımda ise S Health, Air View, Akıllı Bekleme, Akıllı Kaydırma, ChatON, WatchON gibi Samsung’un geliştirdiği uygulamalar yerini almış. Cihazın daha ayrıntılı bilgisine buradanulaşabilirsiniz.
Sizlere birazda Turkcell’in bu cihaz ile ilgili kaçırılmayacak fırsatlarından bahsetmek istiyorum. Farklı kampanya seçenekleri ile hem cebinize yardımcı hem de teknolojiden mahrum kalmayın diye Turkcell çeşitli seçenekler sunmuş bulunmakta bunlar ;
·        

  •       Samsung Galaxy Note 3 Neo + Hepsi Bir Arada 
  •       Samsung Galaxy Note 3 Neo + Konuşma 
  •       Samsung Galaxy Note 3 Neo + İnternet 
  •       Samsung Galaxy Note 3 Neo

Olmak üzere herkese uygun seçeneklerdir bence bunu kaçırmayın derim ayrıntılı bilgi için :

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-note-3-neo?place=device_category

Kemal Bilir Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir